WordPress database error: [UPDATE command denied to user 'mythosbaza'@'10.14.20.86' for table 'wp_options']
UPDATE wp_options SET option_value = 'O:8:\"stdClass\":4:{s:12:\"last_checked\";i:1721233659;s:15:\"version_checked\";s:3:\"2.3\";s:8:\"response\";s:7:\"upgrade\";s:3:\"url\";s:30:\"http://wordpress.org/download/\";}' WHERE option_name = 'update_core'

 Informacje | Mythos.pl - legendy, mity, baśnie, rpg, larp, sny


Menu

Światy

Użytkownicy

Polecane strony

  • Czy wiesz, że...

    Szczęście jest tylko wtedy prawdziwe, gdy je z kimś dzielimy.
    Alexander Supertramp

Informacje

15 maj, 2008

Zasady publikacji artykułów na www.mythos.pl.

Strona www.mythos.pl to z założenia hobystyczne przedsięwzięcie pasjonatów mitów, baśni, legend, światów RPG i LARP, oraz różnego rodzaju fantazji pojawiających się w ludzkiej wyobraźni. Światy te przyjmują różne formy i kształty. Czy są realne? A co jest realne?

Na naszej stronie chcemy prezentować wszystko to co związane jest z szeroko rozumianą dziedziną wyobraźni, fantazji i twórczego ich wykorzystania w życiu człowieka. Archetypy, prazasady, będące podstawowym budulcem ludzkiej psychiki przejawiają się przez człowieka - jego myśli i działania, najczystszą formę przybierając w tych elementach życia człowieka, które są w jak najmniejszym stopniu ograniczone. Mity, baśnie i legendy przekazują nam dziś te archetypowe wzorce. Sny i fantazje powodują, że treści “nieświadome” przedostają się do naszego tzw. świadomego życia.

Jeśli masz swoją ulubioną legendę, mit lub baśń. Miewasz ciekawe sny, Twoja wyobraźnia potrzebuje twórczej ekspresji - ta strona jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy też organizatorów spotkań, konwentów, LARP-ów - tematycznie związanych ze stroną - do publikowania informacji o organizowanych imprezach.

W celu publikacji artykułu po prostu zarejestruj się na stronie, zaloguj i napisz swój tekst. Zostanie on przeczytany przez moderatora i opublikowany na stronie tak szybko jak to będzie możliwe.

W celu przyspieszenia publikacji prześlij sugerowany tekst na adres e-mail mandala / a t / tlen.pl

Zespół Mythos.pl